Sohbet Chat ve Mobil Sohbet Odaları
Akıllı cihazlarınız aracılığı ile dilerseniz eski sürümlerimizden girebilirsiniz.
Kankilerim (Android)
Uygulamasını INDIR
Android sohbet uygulamamız aracılığı ile ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

Kankilerim Sohbet Odaları

Kankilerim.net Sohbet Bilinen geçmişten gelecege uzanan efsane sohbet sitesi kaybolmasın dedik ve tekrar hayata gecirip canlandırmaya karar verd,k bu site sayesinde güzel dostluklar kuran arkadaşlarımız hatta evlenen kişiler bile oldugunu biliyoruz ve bizi yanlız bırakmıcaklrındanda eminiz sitemizi gelişen teknolojiye tamamen uyumlu tani tamamen mobil uyumlu bir sohbet chat sitesi yaptık. mobil uyum nedir kısaca anlatalım mobil uyum su devirde cebimizde elimizden ayırmadıgımız cep telefonlarımız tabletlerimiz sayesinde sitelerde kolayca gezinmeniz icin yapılan düzenlemedir. yani biizm sitemizde mobil uyumlu oldugu icin siz kullanıcılarımızda Cep telefonunuz tabletiniz aracılıglada sohbet odalarımıza girebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. gelelim kankilerim sohbet odamıza sohbet odalarımızda her kesime hitap eden sohbet odalarımız mevcuttur. ve gecmişten gelecege kadar olan hep Seviye huzur kalite hep olduug gibi ön planda olucaktır. ve hep bole devam edicektir. Cinsel sohbet etmek yasaktır. arayıs yapmak yasaktır.

Kankilerim radyosunun keyfi ayrı bir keyiftir. kaliteli djlerimizle siz kullanıcılarımıza 7/24 hizmet vermekten onur duyuyoruz. radyomuz yediden yetmis yediye herkese hitap etmektedir. en eglendıgınız en zevk aldıgınız askınızı doyasıya yasadıgınız sarkılarla dolu ve hatay dolu djlerimizle ve bizimle olmak istiyosanız hemen sohbetimize baglanın.

kankilerim oyun kanallarına gelelim su an olarak 5 oyun kanallarımızla karsınızdayız tabiki biz geliştikce oyun kanallarımızda sizin istekleriniz dogrultusunda gelişecektir. su an icin islami oyun kanalımızda islamda bilmediklerinizi eglenerek ögrenebilirsiniz. yaarişma kanalımızdada arkadaşlarınızla yarışıp keyifli vakitler gecirebilirsiniz. ve ircd basından beri olan oyun kanalımızdada zaten olmazsa olmazımızdır. ircd kullanıcılarının vazgecemedigi oyunumuzdada yarısıp birinci olabilirsiniz. Dereceye giren arkadaşlarımızda süpriz hediyelerimiz olucaktır.

Kankilerim.net olarak son olarakta efsane geri döndü daha önçe oldugu gibi en iyiler arasında yerimizi alıp kankilerim sunucusunu tekrar canlandırıp tekrar anılar arkadaşlık dostluklar kurulan unutulmazlar arasına sokucaz kankilerim ismini duydugunuzda aklınıza bız gelicez yanı hayatınızın her anında olucaz siz kullanıcılarımızında bizi yanlız bırakmıcanızdan eminiz. biz sizler icin bu platformu yaptık sizlerde bizi yanlız bırakmayıp bize destek olmanızı istiyoruz cünkü biz en seviyeli ve en sevilen chat sitesi olmak istiyoruz. bir elin nesi var iki elin sesi var atasözümüzdeki gibi elele hep daha iyiye kankilerim ailesine katılın deneyin vazgecemiceksiniz.