SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Dostluklar İçin
Kankilerim.Net

Bir birinden eğlenceli
mobil chat odalarımız sayesinde
ücretsiz arkadaş edinin.

Canlı Sesli Sohbet

Canlı kameralı sesli sohbet nasıl yapılır.? Bir çok kişi bilmiyor olabilir öncelikle sesli sohbet paneline bağlanmanız gerekmektedir. Chat yapabilmek için gerekli iki eklenti vardır bunlaardan birisi axcivite denetimi siteye giriş için rumuz yazıp giriş tuşuna tıklayınca bu eklentiyi indirmeeniz konusunda sayfanızın en başınnda bir uyarı alacaksınız axtivite denetimizi karşıdan yükle şeklinde bu denetimi indirdikden sonra sohbete baağlanabilisiniz ve bilgisayarınızda java yüklü olması gerekiyor animasyon gif lerini görebilmek için chat için gerekli olan programlar kısaca bunlardır.

Sohbet programlarında ana bileşeni bir arkadaş listesi. Ve chatt programı ve e-posta gibi diğer online iletişim teknolojileri, bir arkadaş listesi arasındaki fark, gerçek zamanlı doğası budur. Liste ve sohbet ve gerçek zamanlı olarak olan şu anda mümkün değil oturum olmayan bir kişiye bir mesaj gönderiyor. Ancak, bazı sohbet programları şimdi mesajları böylece sohbet e-posta zorunda orijinal farkı çıkarırken, daha sonraki bir tarihte okunacak, off-line kişilere gönderilmek üzere izin vermiş olursunuz.
Chat pazarı daha rekabetçi olabilmesi gibi, geliştiricilerin daha gelişmiş özellikler oluşturmak için bir yarış vardır. geliştirilen yeni özellikler Bazı kamerası entegrasyon ve mikrofon sohbet vardır. Sık uygulanan özellikleri kaydedilmiş mesajları, grup rehber oluşturma, duygular, küçük dosya transferi ve müşteri sayfasında küçük bir reklam bir geçmişi vardır.
Sohbet programlarında ana bileşeni bir arkadaş listesi. Ve sohbet programı ve e-posta gibi diğer online iletişim teknolojileri, bir arkadaş listesi arasındaki fark, gerçek zamanlı doğası budur. Liste ve chat ve gerçek zamanlı olarak olan şu anda mümkün değil oturum olmayan bir kişiye bir mesaj gönderiyor. Ancak, bazı sohbet programları şimdi mesajları böylece sohbet e-posta zorunda orijinal farkı çıkarırken, daha sonraki bir tarihte okunacak, off-line kişilere gönderilmek üzere izin vermiş olursunuz.
Sohbet pazarı daha rekabetçi olabilmesi gibi, geliştiricilerin daha gelişmiş özellikler oluşturmak için bir yarış vardır. geliştirilen yeni özellikler Bazı kamerası entegrasyon ve mikrofon chat vardır. Sık uygulanan özellikleri kaydedilmiş mesajları, grup rehber oluşturma, duygular, küçük dosya transferi ve müşteri sayfasında küçük bir reklam bir geçmişi vardır.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Cinsel muhabbet Cinsel muhabbet

Adı üzerinde CİNSEL Muhabbet olan bir ortamda baskılara , takiplere ve gereksiz rahatsızlık vericek davranışlara yer yoktur.İstediğiniz şekilde sohbetinizi...

DEVAMI
SESLİ SOHBET VE KAMERALI CHAT SİTELERİ SESLİ SOHBET VE KAMERALI CHAT SİTELERİ

Kameralı,tanıma fırsatıyla sesli sohbetin adresi..Şimdilerde artık hızla gelişmekte olan sesli chat ve kameralı chat siteleri yurt dışında olduğu kadar,Türkiye’dede...

DEVAMI
Cep Sohbet Odalari Cep Sohbet Odalari

Cep Telefonu İle Sohbet Cep telefonu gelişiyle birlikte, hayat her zamankinden daha hızlı hale gelmiştir. İnsanlar bu küçük cihaz kimse...

DEVAMI